English 
جستجو در نقشه
Search Members
Iran GPS Map on Facebook
Iran GPS Map Linkedin
Iran GPS Map on Twitter
Iran GPS Map on Twitter
IRAN GPS MAP
  نقشه ایران
دیگر سایت ها ساعت هوشمند سونتو کتاب پرنده نگری جی پی اس خودرویی نقشه سخنگو اندروید
Garmin
نقشه راهیاب ایران برای گارمین بر روی SD کارت  خرید آنلاین

Navitel
نقشه راهیاب فارسی برای گوشی های مجهز به اندروید
خرید آنلاین
Green Box تغییرات گسترده در نقشه ویرایش 2.7.0     در تاریخ 2011/01/04 :

تغییرات بسیار گسترده ای در نقشه فارسی نویتل ویرایش 2.7.0 که توسط شرکت آی وب مانی پردازان تهیه می شود،صورت گرفته است که این نقشه را به یکی

از کارآمد ترین و کاملترین نقشه های ایران تبدیل می سازد. مشتریان نویتل فارسی در سراسر دنیا از 20 ژانویه 2011 می توانند این نقشه را دریافت نمایند

  آمار فعلی را می توانید در اینجا مشاهده کنید

لیست عمده ترین تغییرات نسبت به نسخه قبلی 2.5.4

افزایش تعداد شهرها از 34 به 60 شهر، دارای نقشه شهری

افزایش نقاط جمعیتی (شهر - روستا- دهستان - شهرک های مسکونی خارج  از شهر ها ) از 4800 به 11500 مکان

افزوده شدن 2270 چشمه به نقشه 

افزوده شدن 2365 دره به نقشه 

افزوده شدن مکان 703 میدان به نقشه 

Iran GPS Map

نمایی از نارمک و میدان های آن

 افزوده شدن بلوک های ساختمانی منطقه 3 تهران به نقشه مطابق با کد پستی

Iran Details GPS map

 

 ارتقاع پل ها در نمای 3 یعدی

3D Iran GPS Map

 

 نقاط جمعیتی بیشتر نقشه را گویا کرده اند 

Iran GPS Map

 

تعداد بانک ها بر روی نقشه افزایش داشته است

Iran GPS Map details

 

نمایی از نقشه شهر زاهدان

Zahedan GPS Map

 مشاهده متن کامل و نظرات

Green Box درخواست نمایندگی‌     در تاریخ 2011/01/02 :


در صورت درخواست نمایندگی‌ شهرستانها جهت ارایه محصولات ما شامل 

نقشه جی پی اس ایران برای دستگاهای جی پی اس و موبایل

لطفا فرم تماس با ما را پر و ارسال نمایید

 مشاهده متن کامل و نظرات

Green Box مجله خبری جی‌ پی‌ اس ماه دسامبر     در تاریخ 2010/12/22 :

مجله خبری جی‌ پی‌ اس ماه دسامبر

 مشاهده متن کامل و نظرات

Green Box محصولات و خدمات     در تاریخ 2010/12/08 :

محصولات و خدمات شرکت‌ ای وب مانی

محصولات و خدمات شرکت ‌ای وب مانی

 

محصولات و خدمات شرکت ‌ای وب مانی

 مشاهده متن کامل و نظرات

Green Box درباره جی پی اس     در تاریخ 2010/04/26 :
سيستم موقعيت ياب جهاني Global Positioning System سرويس ناوبري و تعيين موقعيت ماهواره اي شامل 28 ماهواره است كه در مداري در 12000 مايلي سطح زمين قرار دارند و اطلاعات مربوط به موقعيت و زمان دقيق را به كليه نقاط زمين ارسال مي نمايند. گيرنده هاي GPS  مي توانند با دريافت اين اطلاعات، مكان (طول و عرض جغرافيايي و ارتفاع)، سرعت، مسير و جهت حركت، فاصله و زمان تا مقصد، زاويه انحراف از مسير، فواصل نقاط مشخص و شمال جغرافيايي را نمايش دهند. سيستم GPS براي تعيين موقعيت در زمين (بصورت دو بعدی)، حداقل به دريافت سيگنال از سه ماهواره نياز دارد. دريافت سيگنال از ماهواره چهارم براي تعيين موقعيت بصورت سه بعدي (ارتفاع) الزاميست.
اطلاعات موقعيتی روی GPS به صورت عرض و طول جغرافيائی نمايش داده می شود. عرض جغرافيايي (Latitude) فاصله يك نقطه تا خط استوا بر روي مدار (صفحه عمود بر محور قطبي زمين) است، که اين فاصله براي نقاط بالاي خط استوا با N (شمال) و براي نقاط زير خط استوا با S (جنوب) نمايش داده مي شود. طول جغرافيايي (Longitude) نيز فاصله يك نقطه تا نصف النهار مبدا (گرينويچ) بر روي نصف النهار (صفحه اي كه از قطب شمال و جنوب عبور مي كند) می باشد.
ماهواره هاي GPS در اختيار وزارت دفاع ايالات متحده آمريكا بوده و صحت و دقت عملكرد اين سيستم به نهاد فوق مربوط مي گردد.
از اين اطلاعات براي ناوبري و هدايت هوايي، دريايي و زميني، نقشه برداري، آمار گيري، تهيه و اصلاح اطلاعات نقشه اي، نظارت بر حركت خودروه، تهيه نقشه از انديسهاي زميني، تعيين موقعيت محل برداشت نمونه هاي معدني، تهيه نقشه از مسير طي شده (پروفيل برداري)، پيدا كردن متحرك گم شده و يا به سرقت رفته، تعيين بهترين مسيرهاي حركت، به روز سازي نقشه هاي قديمي، تهيه اطلاعات ورودي براي سيستمهاي اطلاعات جغرافيايي (GIS)، تعيين مرز بندي مناطق زير كشت، پوشش گياهي، امداد و نجات در حوادث و موارد ديگر استفاده مي شود.

گيرنده های GPS کلا از نظر کاربری به پنج گروه تقسيم می گردند:
1. دستی
گيرنده های GPS دستی دستگاه های کوچک به اندازه گوشی موبايل هستند که با دقت حدود 3 متر موقعيت کاربر را معين می نمايند. امکانات مختلفی روی مدل های متنوع اين گيرنده ها ارائه می شود که برخی از آنها عبارتند از: 12 کانال دريافت اطلاعات از ماهواره، عمر باطری (قلمی آلکالاين) تا 36 ساعت، تا 500 نقطه حافظه (Landmark)، ثبت تا 10000 نقطه در 10 خط سير (Track)، ثبت تا 50 مسير (Route) در 125 شاخه، امکان اتصال به کامپيوتر، دارای Gameهای مختلف، قطب نمای الکترونيکی، ارتفاع سنج بارومتريک، پروفيل ارتفاعی، تا 24 مگا بايت حافظه نقشه، محاسبه مساحت، صفحه ناوبری هدايت 3 بعدی، آنتن جدا شونده، امکان اتصال به آنتن خارجی، هدايت خيابان به خيابان در مسير، صفحه بزرگ رنگی.
2. هوائی
گيرنده های GPS هوائی مشابه دستگاه های دستی هستند، با اين تفاوت که صفحات نمايش و امکانات نصب و همچنين اطلاعات داخل آنها برای استفاده روی هواپيما و يا بالگرد بهينه شده است.
3. دريائی
گيرنده های GPS دريائی نيز مشابه دستگاه های دستی هستند، با اين تفاوت که صفحات نمايش و امکانات نصب و همچنين اطلاعات داخل آنها برای استفاده روی شناور ها و کشتی ها بهينه شده است.
4. دقيق
در گيرنده های GPS دقيق از روش های مختلفی استفاده می شود تا با اصلاح خطا، دقت دستگاه ها با 5 ميليمتر بالا رود. از اين دستگاه ها برای برداشت های دقيق و نقشه برداری استفاده می شود. اين دستگاه ها عموما به صورت ست های 2 يا 3 تائی ارائه شده و به کار می روند. قيمت اين دستگاه ها با دستگاه های دستی اختلاف زيادی دارند. يکی از بهترين توليد کنندگان اين توع GPS شرکت Ashtech از امريکاست .  
5. رديابی
گيرنده های GPS مخصوص رديابی بصورت بورد و آنتن جداگانه، و يا ماوس (بورد و آنتن با هم)، بدون صفحه نمايش و صفحه کليد ارائه می شوند.  از اين دستگاه ها در سيستم های tracking و رديابی استفاده شده.

 مشاهده متن کامل و نظرات

    صفحه قبل     صفحه بعد
Navigate to Page : 1 | 2 | 3 | 4 | 5
نویسندگان:
طبقه بندی ها:
Iran GPS Map Weblog RSS