English 
جستجو در نقشه
Search Members
Iran GPS Map on Facebook
Iran GPS Map Linkedin
Iran GPS Map on Twitter
Iran GPS Map on Twitter
IRAN GPS MAP
  نقشه ایران
دیگر سایت ها ساعت هوشمند سونتو کتاب پرنده نگری جی پی اس خودرویی نقشه سخنگو اندروید
Garmin
نقشه راهیاب ایران برای گارمین بر روی SD کارت  خرید آنلاین

Navitel
نقشه راهیاب فارسی برای گوشی های مجهز به اندروید
خرید آنلاین
Green Box همه چيز درباره نوشيدني‌ها و كافه‌ها در ويکي درينک     Date: 2013/09/29
SYS ADMIN

وب‌سایت ویکی‌درینک یک وب‌سایت مستقل اطلاع رسانی است که نویسندگان آن تلاش می‌کنند با شعار «تجربه‌ي يك نوشيدني دل‌چسب» در حوزه نوشیدنی و کافه‌ها محتوا تولید کنند. ویکی نوشیدنی‌ها پس از کمتر از یکسال از شروع فعالیت بخش‌هایی با نام نوشیدنی‌های گرم، نوشیدنی‌های سرد، نوشیدنی‌های طبی-‌سنتی، نوشیدنی‌های آماده، گالری تصاویر اختصاصی نوشیدنیها و کافه‌گردی را آماده کرده است. همچنین ویکی‌درینک در هر فصل، فصلنامه الکترونیکی نوشیدنی‌ها را منتشر می‌کند که خواندن آن برای علاقمندان خالی از لطف نیست.

به قول گردانندگان سایت براي بسياري از آدمها «نوشيدن» فقط يك عادت يا دليلي براي رفع تشنگي نيست، اين افراد هميشه در طول روز ليوان يا ماگـشان در اطرافشان است و اگر كه فرصتي باشه دوست دارند كه نوشيدني‌هاي مختلف را هم امتحان كنند و يا ساعتهايي از هفته را در كافه‌ها سپري كنند.
 
نوشيدن قهوه، دم‌نوش‌هاي مختلف شرقي، اسموتي‌ها و حتي نوشيدني‌هاي سرد گاهي آداب و رسوم خودش را دارد، اين سايت براي همه كساني است كه دوست دارند نوشيدني‌هاي مختلف را امتحان كنند و از بعضي از اين آداب و رسوم اطلاع داشته باشند.

خوب يا بد خيلي از آدمهايي كه نوشيدني‌ها را دوست دارند خيلي دقيق در مورد فوت و فن و آداب و رسوم نوشيدن هر نوشيدني اطلاع دقيقي ندارن؛ در WikiDrink تلاش مي‌كنيم تا تجارب مشتركمان در مورد نوشيدني‌ها را با هم به اشتراك بگذاريم، اگر شما هم جـزء آدماي طرفدار نوشيدني‌ها هستيد با ما باشيد و تجربه خود را در مورد نوشيدني‌ها و كافه‌ها با ما به اشتراك بگذاريد.

 مشاهده سایت آگهی دهنده
شماره خبر آگهی : 2


Code Image Refresh
نویسندگان:
طبقه بندی ها: